VITAJTE V NAŠOM CENTRE ZDRAVIA!

Postaráme sa o váš vonkajší vzhľad, ale aj vnútornú pohodu!

Najdôležitejšie je, aby ste od nás odchádzali spokojní, oddýchnutí, vyzerali krásne a dobre sa cítili.

KTO SME

Viera Renáčová

RR Štúdio

V kozmetickom štúdiu RR Štúdio  v Galante je stredobodom pozornosti zákazník a jeho individuálne potreby už od roku 2006. Začína to kvalitnou starostlivosťou o pleť a telo, pokračuje poradenstvom až po ďalšie služby ako sú napr. vizážistika, alebo masáže.

 

Ku každému zákazníkovi pristupujem individuálne, poskytujem služby kvalitne a poradenstvo šité na mieru už viac ako 15 rokov. Spokojní zákazníci a ich referencie sú pre mňa najdôležitejšie.  

Získané OSVEDČENIA s celoštátnou platnosťou

KOZMETIČKA (2004)

MANUÁLNA MASÁŽ (2004)

REFLEXNÁ MASÁŽ CHODIDLA (2006)

NEZÁVISLÝ KONZULTANT – MARY KAY (od r. 2008)

OXYGENOTERAPIA (2011)

ACCES BARS – jemné dotykové ošetrenie 32 bodov na hlave (2019)

ENERGY FACELIFT (2020)

TRADIČNÁ ČÍNSKA MEDICÍNA  – poradenstvo 

Ing. Renáta Timko Renáčová

RR SPA Centrum Zdravia

Život v zdravom tele je azda najväčší dar! Telo sa skladá z miliónov malých buniek, ktoré potrebujú len správnu výživu a starostlivosť na optimálne fungovanie a výsledkom je dobré zdravie, vitalita v každom veku.

 

Mojim poslaním je ukázať ľuďom cestu k správnej životospráve (podľa možností bez liekov) a tým docieliť čo najlepší zdravotný stav a vitalitu v každom veku.

 

Verili by ste, že kombinácia jednotlivých potravín správnym spôsobom môže byť riešenie na zlepšenie zdravia? Samozrejme aj na vyriešenie problémov s nadváhou. Hoci už v roku 1993 som zaradila pohyb do života a začala sa zaujímať o stravovanie,  celkom som to pochopila až v roku 2013, keď som mala možnosť študovať na zdravotnej škole vo Viedni a prehĺbiť poznatky o ľudskom tele.

 

Začať sa starať o svoje telo už v mladom veku, prijímať správne potraviny a zaradiť pohyb je ten najlepší spôsob ako predchádzať chorobám.

 

A tak vznikol nápad rozšíriť RR Štúdio o ďalšie služby, zamerané na vnútornú krásu človeka.

RR SPA – Centrum Zdravia.

Uzdravenie tela, duše a mysle.

CERTIFIKÁTY

Nákupný košík